Partnerzy

 

iStore Logo

iStore.pl , która należy do Grupy Allegro, jest najstarszą platformą sklepową w Polsce. Doceniło ją ponad 3000 przedsiębiorców. Platforma działa w bezpiecznym systemie abonamentowym.

iStore.pl jako pierwsza na rynku platforma sklepowa rozpoczęła współpracę z Pocztą Polską w zakresie elektronicznego nadawania przesyłek. Dzięki temu klienci iStore.pl mogą cieszyć się nie tylko preferencyjnym czasem zawierania umów z Pocztą (maks. 5 dni roboczych), ale i atrakcyjnymi cenami przesyłek nadawanych elektronicznie poprzez serwis Elektroniczny Nadawca czy przez integrator iStore.pl z Elektronicznym Nadawcą.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.poczta-polska.pl/partnerzy-istore

_________________________________________________________________________________________________________________

 

IAIIAI-Shop.com to kompleksowa usługa dla profesjonalnych sprzedawców internetowych dostępna w modelu SaaS.

Usługa w pełni obsługuje sprzedaż w sklepie internetowym, na Allegro i eBay, Amazon, przez Social Media (czyli m. in. sprzedaż na Facebook.com), sprzedaż mobilną, przez porównywarki cen, a także tradycyjną w salonie sprzedaży dzięki własnemu systemowi do obsługi stanowisk kasowych.
Obecnie z IAI-Shop.com korzysta ponad 2500 sklepów, do których należą nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell Shop.

Dzięki integracji z Elektronicznym Nadawcą, klienci IAI-Shop.com mogą w zautomatyzowany sposób korzystać z usług Poczty Polskiej. Dzięki temu szybko i łatwo wygenerują etykiety adresowe i książki nadawcze oraz ustalą ceny przesyłek.

Więcej szczegółow tutaj http://www.iai-shop.com/partners/couriers/poczta-polska.phtml

_________________________________________________________________________________________________________________

 

WAPRO ERP to wiodąca marka firmy Asseco Business Solutions S.A. na rynku ERP dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W swojej ofercie udostępnia linie produktowe do prowadzenia przedsiębiorstwa w obszarze handlu stacjonarnego, internetowego a także mobilnego, księgowości czy obszarze kadrowym.

Naturalnym krokiem handlu jest obsługa posprzedażowa, która swoją ścieżkę rozpoczyna na etapie dostarczania towaru do klienta. Dlatego tworząc produkty WAPRO ERP takie jak WAPRO Mag, WAPRO Aukcje (integracja z Allegro) czy platformę e-commerce WAPRO B2C/B2B położyliśmy duży nacisk na integrację z usługami przesyłek takimi jak Elektroniczny Nadawca dostarczany przez największego operatora logistycznego czyli Pocztę Polską. Integracja umożliwia zautomatyzowanie procesu logistycznego z wykorzystaniem różnych metod dostaw. Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie danych, redukuj błędy z tym związane – korzystaj z integracji WAPRO Mag i Elektroniczny Nadawca.

 

Więcej szczegółów na https://updates.wapro.pl/wapro-mag-i-integracja-z-elektronicznym-nadawca-poczty-polskiej/

_________________________________________________________________________________________________________________

      PrestaShop®
to jedno z najpopularniejszych oprogramowań open source do prowadzenia sklepu internetowego. Polska to jeden z największych rynków, jeżeli chodzi o liczbę aktywnych sklepów opartych o tę platformę handlową - ponad 20 tys. polskich sklepów działa na silniku PrestaShop.
Poczta Polska, wspólnie z firmą Softdeco, przygotowała dla klientów moduł dla klientów prowadzących sklep internetowy na tej platformie. Funkcjonalności wtyczki obejmują współpracę z Elektronicznym Nadawcą oraz widżet mapy Odbioru w Punkcie.

Moduł do pobrania 
https://en-testwebapi.poczta-polska.pl/download/Poczta Polska EN v.1.2.2.zip
Instrukcja działania wtyczki 
http://back.testwebapi.endev.net.pp/download/instrukcja--do-wtyczki--prestashop-wersja-1.6.x-1.7.x_-20191014.pdf

Minimalne wymagania: PrestaShop 1.6.0 lub wyższej, PHP w wersji 5.5. lub wyższej, zainstalowane rozszerzenie SOAP dla PHP.